Гарних травневих свят!

Дата: 07.05.2021 15:00

Минулої осені селищним головою було організовано впорядкування території центрального парку. Поступово проходить оновлення дерев. Було висаджено більше 250 дерев та десяток кілограмів цибулин тюльпанів. За допомогою спецтехніки дотримуючись норм і правил посадки, з любов’ю та турботою про рідне селище працівниками Новоархангельської селищної ради було закладено живі алеї червоного дуба, липову та кленові алеї, також біля пам’ятного знаку воїнам інтернаціоналістам висаджено молоді калини. На території парку також висаджено безліч саджанців павловнії (відносно нової для нашої території рослини) з метою в подальшому повністю оновити парк, оскільки старі дерева перебувають вже в аварійному стані та мають не дуже естетичний вигляд.  Період цвітіння павловнії близько 8 тижнів, а щорічний приріст півтора і більше метрів.

Сьогодні вже можна побачити перші результати праці, а пройшло лише пів року! Дерева прийнятись та дали перші паростки, квіти додали нових барв у весняний пейзаж.

Тож, на сьогодні, маємо чудові локації для фото та приємні місця для відпочинку, побачень, прогулянок з дітьми. Запрошуємо всіх провести травневі свята в приємному затишному місці в самому центрі селища. З турботою для вас, та щирими побажаннями гарного настрою.