День пам'яті та примирення

Дата: 07.05.2021 11:33

Сьогодні 7 травня традиційно відбувся мітинг приурочений Дню пам’яті та примирення Дню Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Ми вкотре подумки повертаємося до незабутнього травня 1945 року, щоб згадати тих, хто виборов нашу свободу у страшному поєдинку з фашистськими загарбниками.

Для усіх поколінь цей день є особливим святом. У ньому і радість перемоги, і гіркий біль втрат. Мільйони наших співвітчизників полягли в жорстоких битвах за найсвятіше – мир і свободу нашої Вітчизни.

Вклонімося перед пам’яттю тих, хто віддав своє життя за світле майбутнє, відійшовши у вічність.

Немає на українській землі родини, якої б так чи інакше, не торкнулося чорне крило війни, відлуння якої болить нам  і сьогодні.

Ветерани завжди залишаться для нас взірцем служіння Батьківщині, своєму народу, найкращим людським ідеалам.

І сьогодні вони своїм прикладом надихають на перемогу наших вояків, які відстоюють єдність України, її право на незалежність, демократію та свободу.

Прийшов  час нашому поколінню відстоювати мир, повернути спокій в українські родини, не дозволити розпалити вогонь нової світової війни, відродитися жахам фашизму та геноциду.

Тож у ці травневі світлі дні згадаймо, вшануймо усіх, хто наближав день Перемоги, відстоював мир і тих, хто робить це сьогодні.

Помолімося за бійців української армії, учасників бойових дій, дітей війни, волонтерів, мирних жителів, батьків, які виховали справжніх героїв- захисників. За усіх, хто нині кожен день відчуває загрозу смерті, хто бажає перемоги і розквіту нашій рідній святій Україні.

Слава героям! Україні слава!