Новоархангельська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад керівників закладів дошкільної освіти комунальної форми власності Новоархангельської селищної ради

Дата: 06.05.2021 15:44

Новоархангельська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад  керівників закладів дошкільної освіти комунальної форми власності Новоархангельської селищної ради:

Новоархангельський заклад дошкільної освіти №1 Новоархангельської селищної ради Кіровоградської області, що знаходиться за адресою: селище міського типу Новоархангельськ, вулиця Пушкіна 31.

Новоархангельський заклад дошкільної освіти №2 Новоархангельської селищної ради Кіровоградської області, що знаходиться за адресою: селище міського типу Новоархангельськ, вулиця Центральна 117.

Оплата праці керівників закладів дошкільної освіти здійснюється згідно чинного законодавства.

Керівником закладу дошкільної освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту (для керівників державних і комунальних закладів дошкільної освіти - вищу педагогічну освіту), стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років (крім керівників приватних, корпоративних закладів освіти), організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків, пройшла конкурсний відбір та визнана переможцем конкурсу відповідно до Положення про проведення конкурсу на посаду керівників закладів дошкільної освіти комунальної форми власності Новоархангельської селищної ради затвердженого рішенням Новоархангельської селищної ради від 15 квітня  2021 року  № 397.

Особи, які бажають узяти участь у конкурсі, подають такі документи:

• заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";
  • автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • копія паспорта громадянина України;
  • копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);
  • документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;
  • копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;
  • довідка про відсутність судимості;
  • довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;
  • 2 фотокартки (4x6);
  • мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Документи приймаються до 06 червня 2021 року за адресою: 26100, смт. Новоархангельськ, вулиця Центральна 31, відділ кадрової роботи селищної ради.

Розпорядження Новоархангельського селищного голови від 05 травня 2021 року № 51-од "Про проведення конкурсу на посаду керівників закладів дошкільної освіти"

ПОЛОЖЕННЯ про проведення конкурсу на посаду керівників закладів дошкільної освіти комунальної форми власності Новоархангельської селищної ради

Перелік питань для перевірки знання законодавства у сфері дошкільної освіти затверджено розпорядженням голови Новоархангельської селищної ради від 05 травня 2021 року № 52-од

Перелік осіб (кандидатів), яких допущено до участі у конкурсному відборі на посади керівників закладів дошкільної освіти Новоархангельської селищної ради:

Новоархангельський заклад дошкільної освіти №1 Новоархангельської селищної ради Кіровоградської області:

1. Кузьмович Ірина Ігорівна

2. Стоколос Юлія Іванівна

Новоархангельський заклад дошкільної освіти №2 Новоархангельської селищної ради Кіровоградської області:

1. Кузьмович Ірина Ігорівна

2. Стоколос Юлія Іванівна

Відповідно до протоколу №2 засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади керівника Новоархангельського закладу дошкільної освіти №1 Новоархангельської селищної ради Кіровоградської області від 11 червня 2021 року вирішено призначити керівником Новоархангельського закладу дошкільної освіти №1 Новоархангельської селищної ради Кіровоградської області Стоколос Юлію Іванівну.

Відповідно до протоколу №3 засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади керівника Новоархангельського закладу дошкільної освіти №2 Новоархангельської селищної ради Кіровоградської області від 11 червня 2021 року вирішено призначити керівником Новоархангельського закладу дошкільної освіти №2 Новоархангельської селищної ради Кіровоградської області Кузьмович Ірину Ігорівну.