Перевірка способу життя неповнолітнього засудженого за місцем його проживання

Дата: 21.04.2021 10:13

Днями, фахівцем Новоархангельського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області Наталією Вязниковою та фахівцем з соціальної роботи Новоархангельського селищного центру соціальних служб Оленою Волощук було здійснено перевірку за місцем проживання неповнолітнього суб’єкта пробації та проведено ознайомлювальну, попереджувальну і виховну бесіду з неповнолітнім та його бабусею з метою усунення причин і умов, які сприяли вчиненню кримінального правопорушення.

Під час зустрічі з неповнолітнім було проведено для нього профілактичну бесіду на тему: «Недопущення вчинення правопорушень».

Метою даного заходу було доведення до неповнолітнього суб’єкта пробації знань певних законів, норм поведінки, своїх обов’язків перед суспільством, усвідомлення ним шкоди, відповідальності й вироблення у нього правової свідомості.

Олексій Куций

Новоархангельський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області