Прийом документів та пропозицій на вакантні посади

Дата: 31.03.2021 08:36

Новоархангельська  селищна рада оголошує прийом документів та пропозицій на заміщення вакантних посад:

Директора КП «Новоархангельське ЖКГ»;

Майстра по водопостачанню

На повну зайнятість потрібні майстри своєї справи.

Вимоги: відповідальність, точність, працьовитість та комунікабельність, бажання навчатися і розвиватися, володіння професійними якостями відповідно до кваліфікації та організаторські здібності, здатність за своїм освітнім і             професійним рівнем виконувати відповідні обов‘язки

Завдання та обов’язки: Забезпечувати безпечну експлуатацію, обслуговування та безперебійну роботу пристроїв водопостачання в межах водопостачання. Проводити обчислення площ та об’ємів, складати ескізи, підраховати кубатуру водоймищ.

А також забезпечення подачі води насосами. Визначення потужності двигуна для подавання необхідної кількості води насосом і коефіцієнту корисної дії агрегатів.  Контроль роботи та виявлення причини несправностей гідроколонок і кранів.

Пропозиції просимо подавати до Новоархангельської селищної ради (вул. Центральна, 31,). За додатковою інформацією просимо звертатися за тел. (05255) 2-24-39, 5-05-67