Семінар-нарада з питань попередження отруєння бджіл

Дата: 19.03.2021 15:11

Семінар-нарада по попередженню отруєння бджіл

19 березня 2021 року Новоархангельським управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області разом з Новоархангельською селищною радою організовано та проведено семінар-нараду з питань попередження отруєння бджіл.

З вступним словом виступив голова Новоархангельської селищної ради Шамановський Юрій Павлович.

У зв’язку з набуттям чинності наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 19 лютого 2021 року № 338 «Про деякі питання у сфері бджільництва» начальник Новоархангельського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області Скрицький Віктор Іванович висвітлив окремі аспекти даного наказу, а саме: попередження отруєння бджіл, порядок реєстрації пасік, порядок видачі ветеринарно-санітарних паспортів.

Начальник Новоархангельської районної лікарні ветеринарної медицини Зозуля Ганна Іванівна надала роз’яснення щодо розмірів плати за послуги, які надаються у сфері ветеринарної медицини та регламентуються наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 25 лютого 2021 року  № 395 «Про внесення змін до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 13 лютого 2013 року №96». Також повідомила про правила проведення обов’язкового щорічного ветеринарно-санітарного огляду пасік.

Голобородько Ольга Пантелеймонівна — голова Ради сільгоспвиробників Кіровоградської області розповіла про особливості застосування хімічних засобів захисту рослин  та  завірила пасічників Новоархангельської селищної, Підвисоцької та Надлацької сільських рад, що  сільгоспвиробники прикладуть максимум зусиль щодо неухильного виконання правил застосування агрохімікатів  та подальшої взаємодії роботи пасічників та аграріїв.

Новоархангельське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області