Профілактично-роз’яснювальна бесіда з учнями професійно-технічного училища

Дата: 12.03.2021 15:39

Днями, фахівцем Новоархангельського районного сектору з питань пробації спільно з начальником Новоархангельського районного сектору Голованівського ВП ГУНП  та інспектором ювенальної превенції для учнів I курсу Торговицького ПТУ був проведений захід про соціальні мережі та їх негативний вплив на підлітків.

Метою даного заходу було розширити й поглибити знання про соціальні мережі, спонукати учнів поглянути на соціальні мережі з різних сторін, сприяти обізнаності учнів про небезпеки, які існують в соціальних мережах і про шляхи їх подолання.

Присутнім розповіли про розповсюдження в соціальних мережах небезпечних ігор і так званих «груп смерті»,  про неабияку популярність  зараз «челенджів», що спонукають підлітків до участі в певних діях (ковтання  пігулок, стрибання з висоток і т.д).

Зустріч відбулася у невимушеній обстановці, учні були вдячні за отриману інформацію.

Олексій Куций

Начальник Новоархангельського районного сектору з питань пробації філії ДУ «Центр пробації» в Кіровоградській області