Сходка жителів с. Кам'янече

Дата: 10.03.2021 14:50

09.03 відбулась сходка жителів села Кам’янече. Громадяни висловили своє бажання розглянути ряд важливих питань з обговоренням та самостійним прийняттям рішень. Захід провів староста села Попко М. В., підготувавши до вирішення питань чинні закони та нормативні документи.

На зібранні розглянуто такі питання:

1) Можливість обробітку, біологічного захисту, зернових культур в межах населеного пункту.

2) Впорядкування присадибних ділянок, приведення їх до належного естетичного вигляду.

3) Культура утилізації власного сміття.

4) Стан цвинтарів.

5) Очищення прилягаючих до проїзної частини лісопосадок

6) Питання з водопостачанням.

Громада вирішила самостійно, без допомоги, прийняти участь в управлінні систем водопостачання та створити кооператив, не погоджуючись на запропоновані умови з надання послуг від КП “Новоархангельське ЖКГ”.

Селищний голова Шамановський Ю. П. надав роз’яснення стосовно бачення майбутніх ініціатив, наголошуючи, що громада - це велика родина, де не буває “ваших” чи “наших” проблем або надбаннів. Віднині, ми разом. Тому ми спільно повинні вирішувати поставленні перед собою завдання.