Перше засідання виконавчого комітету

Дата: 05.03.2021 11:39

25 лютого 2021 року  під головуванням заступника голови Новоархангельської селищної ради Миколи Бурдиги  відбулось перше засідання виконавчого комітету Новоархангельської селищної ради. На порядок денний було винесено такі питання, а саме:

Про видачу ордера на вирізку сухих аварійних дерев

Про видачу ордера на очищення угідь від порослі для ведення ОСГ на приватизованій земельній ділянці

Про списання непридатного для проживання житлового будинку

Про списання будинку непридатного для проживання

Про утворення комісії з питань захисту прав дитини

Про видачу ордера на видалення сухих аварійних дерев

Про затвердження тарифів на комунальні послуги на 2021 рік

У роботі комісії взяли участь члени виконкому старости сіл Баліцька О.М., староста Вільченко О.М., Бовкун В.В., Чирка В.В., Попко М.В. Запрошені Федоров О.В. – директор КП «Новоархангельське ЖКГ», Лівінцова К.М. – економіст КП «Новоархангельське ЖКГ», Малий В.М. – директор ТОВ «Новий світ».

Особливу увагу було приділено питанню утворення Комісії з захисту прав дитини. Це консультативно-дорадчий орган основним завданням якого є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток. Баліцька О.М. виступила з доповненням про необхідність створення такої комісії на території Новоархангельської селищної ради, затвердження її положення та персонального складу. Було обрано голову та членів зазначеної комісії

Також детально було обговорено питання затвердження тарифів на комунальні послуги на 2021 рік. Доповідала економіст КП «Новоархангельське ЖКГ» Лівінцова К,М. з обгрунтуванням та економічно виваженими документами щодо доцільності збільшення вартості послуг. Виступили Попко М.В., Бовкун В.В., Вільченко О.М. зі своїм баченням ситуації та наголосили що без підвищення тарифів в умовах суттєвого подорожчання паливно-мастильних матеріалів та підвищення мінімальної заробітної плати роботу комунальних підприємст буде заблоковано. Що унеможливить надання якісних послуг населенню.

За результатами комісії прийняті відповідні рішення.