Відбулось засідання з питань захисту прав дитини

Дата: 04.03.2021 08:15

04 березня 2021 року  під головуванням заступника голови Новоархангельської селищної ради Миколи Бурдиги  відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. На порядок денний було винесено такі питання, а саме:

• Про розгляд заяви на оформлення земельної ділянки на ім’я неповнолітньої дитини;
  • Про розгляд заяви на оформлення житлового будинку на ім’я неповнолітньої дитини;
  • Про визначення місця проживання малолітньої дитини разом зі своїм батьком;
  • Про розгляд сімей, які неналежно виконую батьківські обов’язки;
  • Про затвердження індивідуального плану соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинились в складних життєвих обставинах;

У роботі комісії взяли участь заступник голови Новоархангельської селищної ради Микола Бурдига, начальник служби у справах дітей селищної ради Тетяна Головань, директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксана Арделян, начальник відділу соціального захисту населення селищної ради Олександр Остапчук, спеціаліст служби у справах дітей Голованівської районної державної адміністрації Сергій Остапчук, начальник відділу освіти, молоді та спорту селищної ради Олена Онищенко, інспектор ювенальної превенції сектору превенції Голованівського РВП ГУНП в Кіровоградській області Тетяна Нетреба.

На засідання комісії також були запрошені батьки, які неналежно виконують батьківські обов’язки. Їм було надано необхідні консультації, а також висловлено попередження щодо стану виконання ними своїх обов’язків відносно їх дітей. У ході дискусій приймали ту позицію, в якій найкомфортніше себе б почувала дитина.

За результатами комісії прийняті відповідні рішення.